Bal Wszystkich Świętych

Uczniowie tańczą podczas Balu Wszystkich Świętych

W sobotę 06 listopada w naszej parafii odbył się Bal Wszystkich Świętych. W tym dniu dzieci z naszej szkoły i przedszkola w przebraniu świętych wraz z rodzicami zgromadzili się w kościele parafialnym pw. św. Antoniego Padewskiego w Sieteszy na Mszy świętej aby uczcić swoich świętych patronów. Po Mszy świętej w utworzonym orszaku, dzieci wraz z rodzicami udały się do Domu Strażaka by tam wspólnie się bawić. W czasie balu dzieci brały udział we wspólnych tańcach, konkursach oraz śpiewie. Korzystały też ze smacznego poczęstunku, który specjalnie dla nich przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich za co serdecznie im dziękujemy. Dziękujemy również Strażakom za użyczenie sali panu Dariuszowi za pomoc w nagłośnieniu, scholce za pomoc w prowadzeniu zabaw. Wszystkim dzieciom i rodzicom za świadectwo wiary i promowanie postaci świętych.