Zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

Absolwenci 2012/2022 na sali gimnzstycznej w tle napis Szczęsliwej drogi już czas

Wakacji nadszedł czas …

Dzisiaj zakończyliśmy rok szkolny 2021/2022. Świętowanie rozpoczęliśmy od Dziękczynnej Mszy Świętej, następnie na sali gimnastycznej nastąpiło rozdanie uczniom świadectw z wyróżnieniem, a także listów gratulacyjnych ich rodzicom. Pani Monika Fudali w zastępstwie Pani Dyrektor podziękowała wszystkim zgromadzonym za całoroczną współpracę oraz życzyła udanych wakacji, a Absolwentom powodzenia w osiąganiu zamierzonych celów. Na koniec czekała na wszystkich niespodzianka, prosto ze słonecznego Colorado kilka słów do zgromadzonych skierowała Pani Dyrektor Marta Seweryn-Wilk.Serdeczne podziękowania kierujemy do emerytowanego nauczyciela naszej szkoły Pani Lidii Bar, która jak co roku niezawodnie towarzyszyła społeczności naszej szkoły, a także tradycyjnie ufundowała stypendium dla najzdolniejszych uczniów z Górnej Sieteszy.

Więcej zdjęć na szkolnym Facebooku.