Wizyta ks. Biskupa w naszej szkole

Uczniowie z ks. biskupem, proboszczem i wikarym na sali gimnastycznej. w tle napis W mocy Bożego Ducha idziemy świadczyć o Chrystusie.

Dzisiaj, tj. 29 marca 2023 r., nasza szkoła miała zaszczyt gościć Biskupa Krzysztofa Chudzio. Jego Ekscelencja odwiedził naszą szkołę, gdzie spotkał się z uczniami oraz nauczycielami.

Podczas wizyty biskup wygłosił przemówienie, w którym podkreślił wagę edukacji oraz roli, jaką pełnią szkoły w kształtowaniu młodych ludzi. W trakcie rozmowy z uczniami, biskup zachęcał ich do kultywowania wartości chrześcijańskich i szukania swojego miejsca w Kościele.

Wizyta biskupa była dla naszej szkoły niezwykle ważnym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci uczniów oraz nauczycieli. Cieszymy się, że mieliśmy okazję spotkać się z Jego Ekscelencją i dziękujemy mu za poświęcony czas.