“Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety, panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki.”

Uczniowie podczas akademii szkolnej z okazji Dnia Kobiet.

Już od samego rana w naszej szkole było, widać, że nadszedł 8 marca, czyli Dzień Kobiet. Chłopcy wręczali swoim koleżankom, wychowawczyniom, paniom nauczycielkom, paniom z administracji i obsługi kwiaty, słodkości oraz drobne upominki.

Dzisiaj również odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Kobiet połączona z Dniem Mężczyzn, w której uczniowie zaprezentowali program artystyczny, ujawniając swoje zdolności aktorskie i muzyczne. Wszystko to odbyło się w bardzo miłej i radosnej atmosferze, uśmiech pojawił się na twarzy każdej Pani i Dziewczyny. Na zakończenie Pani Dyrektor Marta Seweryn-Wilk złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim Dziewczynkom, Kobietom, Chłopcom i Mężczyznom.

8 marca to doskonała okazja, aby docenić wszystkie kobiety wokół nas – za ich odwagę, poświęcenie i determinację w budowaniu lepszego jutra. Wszystkim Paniom i Panom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz wielu powodów do radości i dumy.

Więcej zdjęć na szkolnym Facebooku.