Informacja

Plakt zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Zakończenie roku szkolnego 2021 / 2022: – 7:40 Zbiórka przed szkołą – 7:45 Przejście do kościoła – 8:00 Msza święta – 9:00 Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021 / 2022 – 10:00 Spotkanie z wychowawcami w klasach, rozdanie świadectw.

Wizyta OSP Sietesz w naszej szkole.

Wóz strazacki przed budynkiem szkoły

Dzisiaj w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli OSP w Sieteszy. Przyjechali samochodem strażackim. W klasach 1-8 przeprowadzili prelekcje na temat zadań straży pożarnej, bezpieczeństwa przeciwpożarowego i zaprezentowali sprzęt strażacki.Więcej na szkolnym Facebooku.

Dzień Mamy

Plakat z napisem Dzień Mamy po lewej stronie po prawej kwiaty.

Za wszystkimi twoimi historiami zawsze kryje się historia matki, ponieważ to w jej historii zaczyna się Twoja. (M. Albom)Wszystkim Mamom w dniu ich święta wierszem i piosenką dziękujemy za trud wychowania, jednocześnie składając najlepsze życzenia.